پشتیبانی و تماس

پشتیبانی و تماس

اطلاعيه دفتر آموزش هاي آزاد در خصوص فرایند پشتيباني و پاسخگويي به اعضای محترم هیات علمی
براي آموزش الكترونيكي دروس نیمسال دوم تحصيلي 99- 1398 دانشگاه تربیت مدرس


ضمن عرض سلام و تشكر از همراهي اعضای محترم هیات علمی، به اطلاع مي رساند پیرو ایجاد فضای درسی برای کلیه دروس ثبت شده در سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان)، تمامی اعضای محترم هیات علمی (تمام وقت/مدعو) می توانند با مراجعه به سامانه oc.modares.ac.ir (و سپس ورود به LMS)از فضاي درسي خود بازديد و به شیوه یادگیری الکترونیکی اقدام به ارائه آموزش نمایند. گفتنی است در این فضا علاوه بر امكان ارائه آموزش بصورت غیر همزمان، امکان ايجاد و برگزاری كلاسهای آنلاين (همزمان) در ساعات رسمی برگزاری کلاس ها طبق برنامه ريزي درسي نيمسال جاري وجود دارد. همچنين، کاربران در اين سامانه از حجم ترافيک رايگان توسط اغلب اپراتورهاي سرويس دهنده اينترنت برخوردار مي شوند. اعضاي محترم هيات علمي با مراجعه به راهنماهاي موجود در سامانه مذکور مي توانند بهره برداري آسان تري از سامانه مربوط داشته باشند. علاوه بر اين، اکيدا توصيه می شود، اعضاي محترم هيات علمي پس از انجام مراحل زیر نسبت به برگزاري کلاسها اقدام نمايند:
1.کسب اطمينان از نصب صحيح برنامه هاي جانبي/درايورهاي لازم براي کارکرد نرم افزار ها و سيستم هاي جانبي كامپيوتر بر اساس دستورالعمل هاي منتشر شده.
2.كنترل و کسب اطمينان از صحت عملكرد ميکروفون، بلندگو و دوربين کامپيوتر مورد استفاده در برگزاري کلاس قبل از ورود به سامانه.
3.استفاده از كابل متصل به پورت هاي اينترنتي به جايWi-Fi (درصورت امكان و داشتن دسترسي) با توجه به سرعت بالاتر ارتباطي آن.
٤.برقراري ارتباط با مسئولان كميته ي اجرايي آموزش مجازي دانشكده زيربط جهت انعکاس و رفع مشكلات خود و دانشجويان.
٥.مطالعه راهنماهاي آموزشي در خصوص نحوه استفاده از سامانه کلاس آنلاین درسايت مربوط.


درصورت رعايت موارد فوق الذكر و عدم رفع مشکل و الزام به اخذ راهنمايي بيشتر، اعضاي محترم هيات علمي و دانشجویان مي توانند  درخواست خود را  از طریق سامانه پشتیبانی امور یادگیری الکترونیکی دانشگاه به آدرس زیر ثبت کنند.

crm.modares.ac.ir

 يا پيام خود را به نشاني  پست الکترونیکی     این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     ارسال کنند تا پس از رسيدگي راهنمايي/اقدام لازم انجام شود.

e-max.it: your social media marketing partner